شیشه میرال

۲۱ بهمن ۱۳۹۹
۰ دیدگاه

شیشه میرال 

شیشه میرال یکی از انواع شیشه می باشد. نام دیگر این شیشه، شیشه ضد ضربه و ضد گلوله می باشد که بیشتر برای مغازه ها و فروشگاه ها مورد استفاده قرار می گیرد چرا که این شیشه مقاومت بسیار بالایی در برابر فشار و ضربه دارد.

شیشه‌ میرال نوعی شیشه با مقاومت بسیار بالاست که در طی یک عملیا

 

ت حرارتی بر روی شیشه‌های معمولی به دست می‌آید. میرال اسمی دیگر از شیشه سکوریت است، نوعی از شیشه است که کاربرد فراوانی دارد و نیاز بسیاری از کارفرمایان رامادُر را پاسخ داده است.

 

  • در صنعت ساختمان‌سازی اگر شما بخواهید برای فضایی از شیشه‌های بزرگ و بدون قاب استفاده کنید بهترین گزینه شیشه میرال رامادر است و به دلیل مقاوم بودن آن در برابر حرارت، می‌توان در تولید شیشه اجاق‌گاز، بخاری، درب فر، هودو… از شیشه میرال استفاده کنید.

 

شیشه میرال در واقع نوعی از شیشه سکوریت می باشد با مقاومت چندین برابر بیشتر. همچنین به شیشه میرال، شیشه نشکن نیز می گویند. از مزایای شیشه میرال می توان به مقاومت زیاد آن اشاره کرد ولی در صورت شکسته شدن به قطعاتی تبدیل خواهد شد که هیچ گونه خطر بریدگی نخواهند داشت و این خود یکی دیگر از مزایای شیشه میرال محسوب می شود.

  • شیشه میرال را می‌توان برای سازه‌های بزرگ از جمله پاساژهای تجاری واداری که نمای کاملاً شیشه‌ای دارند به دلیل ایجاد استحکام بیشتر استفاده کرد. دلیل دیگر استفاده از شیشه‌های میرال در اماکن تجاری این است که به سبب یک‌ تکه بودن شیشه میرال توجه مشتریان جلب می‌شود. در حقیقت با استفاده از شیشه میرال در مراکز تجاری با ایجاد ظاهری متفاوت و خاص می‌توان افراد بیشتری را به فضا دعوت کرد.
  • در بازار رقابتی امروز چنین اقدامات به‌ظاهر کم اهمیت از جمله تغییر نمای فضا با شیشه میرال می‌تواند یکی از گزینه‌های مناسب انتخابی شما باشد.
  • شیشه میرال شیشه ای بسیار مقاوم در برابر ضربه و تغییرات دمایی است. برای هر یک از انواع شیشه درجه ای از مقاومت تعریف می شود که شیشه میرال در بین تمامی آنها جایگاه ارزنده ای دارد.
  • در صنعت خودروسازی بیشتر برای شیشه‌های طرفین و عقب خودرو از شیشه میرال استفاده می‌شود.

ارسال دیدگاه